Sztumscy Maratończycy


select Wybierz bieg


2019-04-28 Kraków - edycja: XVIII, dystans: 42,195, startujących: 5183, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Lisogórski KrzysztofM-4003:42:471495 (5183)537 (1562)
2Fila AntoniM-6004:09:163104 (5183)63 (157)
3Ruchlewicz UrszulaK-5004:48:234572 (5183)72 (104)

2018-04-22 Kraków - edycja: XVII, dystans: 42.195, startujących: 5622, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1802:21:277 (5622)1 (595) złoto
2Lisogórski KrzysztofM-4003:40:511060 (5622)374 (1694)
3Rozenberg SławomirM-5003:45:081271 (5622)120 (613)
4Abucewicz MarekM-4003:46:001328 (5622)480 (1694)
5Fila AntoniM-6004:24:203375 (5622)80 (176)

2017-04-30 Kraków - edycja: XVI, dystans: 42.195, startujących: 5614, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-6004:11:383528 (5614)68 (178)
2Luterek MartynaK-3004:37:034638 (5614)263 (392)
3Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-3005:16:465444 (5614)371 (392)

2016-05-15 Kraków - edycja: XV, dystans: 42.195, startujących: 5548, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-6004:20:553957 (5548)97 (171)

2015-04-19 Kraków - edycja: XIV, dystans: 42.195, startujących: 4578, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piotrowski LechM-5003:37:591162 (4578)105 (424)
2Rozenberg SławomirM-5003:38:001164 (4578)106 (424)
3Fila AntoniM-6004:26:053546 (4578)89 (142)
4Gałązka MarcinM-3004:27:503614 (4578)1283 (1497)

2014-05-18 Kraków - edycja: XIII, dystans: 42.195, startujących: 5378, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sierocki PawełM-3003:27:37794 (5378)315 (1737)
2Fila AntoniM-6004:29:354194 (5378)87 (141)

2013-04-28 Kraków - edycja: XII, dystans: 42.195, startujących: 4415, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rozenberg SławomirM-4003:28:48688 (4415)206 (1068)
2Lisogórski KrzysztofM-3003:28:51692 (4415)261 (1382)
3Treć LeonM-5003:34:55927 (4415)94 (476)
4Manteufel JacekM-1803:42:081252 (4415)228 (787)

2012-04-22 Kraków - edycja: XI, dystans: 42.195, startujących: 3014, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-6004:13:131698 (3014)45 (94)

2011-04-17 Kraków - edycja: X, dystans: 42.195, startujących: 3199, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rozenberg SławomirM-4003:26:17496 (3199)155 (810)
2Fila AntoniM-6003:30:45613 (3199)10 (140)
3Treć LeonM-5003:37:09780 (3199)85 (424)
4Skoczyński LeszekM-3003:40:21893 (3199)308 (971)
5Piotrowski LechM-4003:49:501279 (3199)371 (810)
6Treć PawełM-2004:22:232385 (3199)403 (519)

2010-04-25 Kraków - edycja: IX, dystans: 42.195, startujących: 2420, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4003:04:44133 (2420)40 (637)
2Kucharski MirosławM-1803:18:53288 (2420)49 (391)
3Rozenberg SławomirM-4003:27:42451 (2420)131 (637)
4Pepliński GrzegorzM-3003:35:34654 (2420)231 (753)
5Treć LeonM-5003:47:37983 (2420)121 (340)
6Krawiec AndrzejM-4003:57:551263 (2420)368 (637)
7Fila AntoniM-6003:59:021304 (2420)38 (113)
8Skoczyński LeszekM-3004:15:241663 (2420)550 (753)

2009-04-26 Kraków - edycja: VIII, dystans: 42.195, startujących: 1797, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Krawiec AndrzejM-4003:29:19308 (1797)89 (441)
2Rozenberg SławomirM-4003:29:53317 (1797)93 (441)
3Pepliński GrzegorzM-3003:46:26596 (1797)190 (529)

2008-05-04 Kraków - edycja: VII, dystans: 42.195, startujących: 1360, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5003:32:07380 (1360)59 (236)

2006-05-06 Kraków - edycja: V, dystans: 42.195, startujących: 1024, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5003:42:08341 (1024)61 (177)

2003-05-10 Kraków - edycja: II, dystans: 42.195, startujących: 740, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-103:18:34127 (740)120 (703)