Sztumscy Maratończycy


select Wybierz bieg


2019-04-14 Gdańsk - edycja: V, dystans: 42,195, startujących: 1970, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4003:10:22124 (1970)57 (657)
2Leszczyński TomaszM-3003:25:00317 (1970)110 (538)
3Chabowski TomaszM-5003:25:56328 (1970)29 (218)
4Rozenberg SławomirM-5003:33:29484 (1970)46 (218)
5Anaczkowski MirosławM-6003:34:15498 (1970)5 (41)
6Krawiec AndrzejM-5003:40:09583 (1970)63 (218)
7Piotrowski LechM-5003:55:24968 (1970)112 (218)
8Sosiński DariuszM-4004:04:051178 (1970)442 (657)
9Pepliński GrzegorzM-4004:07:311226 (1970)458 (657)
10Lisogórski KrzysztofM-4004:08:171239 (1970)464 (657)
11Fila AntoniM-6004:19:551459 (1970)24 (41)
12Krusiński MirosławM-4004:20:571468 (1970)548 (657)
13Nowak TomaszM-4004:41:151726 (1970)602 (657)

2018-04-15 Gdańsk - edycja: IV, dystans: 42.195, startujących: 1701, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2003:01:5861 (1701)10 (161)
2Sierocki PawełM-3003:17:53178 (1701)69 (483)
3Leszczyński TomaszM-3003:31:11342 (1701)128 (483)
4Rozenberg SławomirM-5003:35:57405 (1701)33 (162)
5Łużyński GrzegorzM-5003:37:58434 (1701)35 (162)
6Lisogórski KrzysztofM-4003:40:33469 (1701)174 (542)
7Piotrowski LechM-5004:07:34975 (1701)95 (162)
8Sosiński DariuszM-4004:09:521014 (1701)351 (542)
9Treć LeonM-5004:11:481051 (1701)108 (162)
10Nowak DanielM-4004:14:421105 (1701)377 (542)
11Fila AntoniM-6004:28:331310 (1701)23 (42)
12Nowak TomaszM-4004:45:371500 (1701)495 (542)
13Ludwik AndrzejM-5005:00:091614 (1701)155 (162)

2017-04-09 Gdańsk - edycja: III, dystans: 42.195, startujących: 2375, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaźmierczak SzymonM-2003:07:29149 (2375)21 (219)
2Łużyński GrzegorzM-5003:26:26405 (2375)31 (219)
3Anaczkowski MirosławM-6003:38:53700 (2375)6 (54)
4Leszczyński TomaszM-3003:52:571133 (2375)398 (721)
5Lisogórski KrzysztofM-4003:57:151293 (2375)465 (744)
6Piotrowski LechM-5003:59:361413 (2375)120 (219)
7Ludwik AndrzejM-5004:09:091625 (2375)137 (219)
8Rozenberg SławomirM-5004:12:321691 (2375)144 (219)
9Kołpak JanM-6004:21:121866 (2375)35 (54)
10Fila AntoniM-6004:22:491896 (2375)36 (54)

2016-05-15 Gdańsk - edycja: II, dystans: 42.195, startujących: 1562, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:39:172 (1562) srebro1 (213) złoto
2Piróg ArkadiuszM-3002:43:596 (1562)2 (488) srebro
3Oliwiński PawełM-3002:58:3531 (1562)16 (488)
4Kaźmierczak SzymonM-2003:15:05119 (1562)22 (213)
5Chabowski TomaszM-4003:27:02238 (1562)73 (453)
6Rozenberg SławomirM-5003:27:25246 (1562)18 (129)
7Piotrowski LechM-5003:35:48360 (1562)28 (129)
8Anaczkowski MirosławM-6003:40:00451 (1562)4 (34)
9Lisogórski KrzysztofM-3003:54:16722 (1562)264 (488)
10Treć LeonM-5003:57:49809 (1562)65 (129)
11Ludwik AndrzejM-5004:32:131327 (1562)110 (129)
12Każmierczak MateuszM-2004:54:011450 (1562)203 (213)

2015-05-17 Gdańsk - edycja: I, dystans: 42.195, startujących: 1809, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5003:12:3374 (1809)8 (148)
2Treć JakubM-2003:23:50184 (1809)30 (239)
3Rozenberg SławomirM-5003:37:38392 (1809)37 (148)
4Piotrowski LechM-5003:40:37448 (1809)43 (148)
5Lisogórski KrzysztofM-3003:43:30499 (1809)220 (637)
6Treć LeonM-5003:48:54627 (1809)56 (148)
7Sanewski MarekM-2004:07:081059 (1809)137 (239)
8Pepliński GrzegorzM-4004:10:111114 (1809)307 (465)
9Ludwik AndrzejM-5004:33:561520 (1809)123 (148)
10Fila AntoniM-6004:45:561657 (1809)32 (43)
11Urbanowska MagdalenaK-3004:54:121699 (1809)98 (116)
12Jabłonowska WiolettaK-4004:54:131700 (1809)71 (82)