Sztumscy Maratończycy


select Wybierz bieg


2018-08-15 Gdańsk - edycja: XXIV, dystans: 42,195, startujących: 610, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-102:41:434 (610)4 (6)
2Rudzki AdamM-3004:06:50275 (610)70 (134)
3Fila AntoniM-6004:16:07337 (610)16 (51)

2017-08-15 Gdańsk - edycja: XXIII, dystans: 42.195, startujących: 738, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Lisogórski KrzysztofM-4003:53:27241 (738)75 (214)
2Rozenberg SławomirM-5003:58:22286 (738)34 (96)
3Kulas MarcinM-3004:01:44307 (738)95 (176)
4Krawiec AndrzejM-5004:03:47319 (738)37 (96)
5Piotrowski LechM-5004:14:00384 (738)49 (96)
6Treć LeonM-5004:24:52469 (738)57 (96)
7Fila AntoniM-6004:30:46510 (738)26 (58)

2016-08-15 Gdańsk - edycja: XXII, dystans: 42.195, startujących: 630, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Stankiewicz GrzegorzM-4003:33:3698 (630)23 (162)
2Treć LeonM-5003:46:44163 (630)23 (92)
3Fila AntoniM-6004:22:25411 (630)20 (51)

2015-08-15 Gdańsk - edycja: XXI, dystans: 42.195, startujących: 722, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:44:357 (722)3 (92) brąz
2Treć LeonM-5503:56:07247 (722)12 (41)
3Witczak MariuszM-3004:29:06477 (722)159 (210)
4Fila AntoniM-6504:54:53621 (722)11 (15)

2014-08-15 Gdańsk - edycja: XX, dystans: 42.195, startujących: 877, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kamiński MarcinM-3003:47:01226 (877)83 (279)
2Treć LeonM-5503:57:05320 (877)13 (58)
3Fila AntoniM-6004:19:20554 (877)18 (33)

2013-08-15 Gdańsk - edycja: XIX, dystans: 42.195, startujących: 739, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:29:086 (739)2 (224) srebro
2Treć LeonM-5003:29:51131 (739)11 (53)
3Sierocki PawełM-3003:32:59152 (739)49 (224)
4Rozenberg SławomirM-4503:38:08176 (739)22 (60)
5Kamiński MarcinM-3003:54:14309 (739)107 (224)
6Fila AntoniM-6004:02:08400 (739)10 (31)
7Kopij MaciejM-4004:27:49576 (739)90 (110)
8Meryk RadosławM-4004:28:19579 (739)91 (110)

2012-08-15 Gdańsk - edycja: XVIII, dystans: 42.195, startujących: 627, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Treć LeonM-5003:36:04151 (627)17 (50)
2Olszewski ŁukaszM-2003:43:16186 (627)39 (103)
3Fila AntoniM-6004:10:22374 (627)12 (27)
4Skrzypski PatrycjuszM-3004:15:12419 (627)124 (188)

2011-08-15 Gdańsk - edycja: XVII, dystans: 42.195, startujących: 587, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Jażdżewski SewerynM-2003:07:1537 (587)5 (106)
2Klonowski MarcinM-2003:29:59110 (587)21 (106)
3Skoczyński LeszekM-3003:33:23128 (587)41 (164)
4Treć LeonM-5003:37:47154 (587)15 (55)
5Tabor LeszekM-5003:45:14201 (587)22 (55)
6Kucharski MirosławM-2003:48:01224 (587)38 (106)
7Fila AntoniM-6004:22:03417 (587)20 (28)
8Skrzypski PatrycjuszM-2004:36:35494 (587)90 (106)

2010-08-15 Gdańsk - edycja: XVI, dystans: 42.195, startujących: 465, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4503:23:0432 (465)6 (47)
2Chętnik RafałM-3003:23:0533 (465)10 (139)
3Kucharski MirosławM-1803:42:5869 (465)16 (70)
4Treć LeonM-5003:47:2384 (465)10 (52)
5Rozenberg SławomirM-4503:49:4694 (465)19 (47)
6Fila AntoniM-6003:58:27130 (465)2 (24) srebro

2009-08-15 Gdańsk - edycja: XV, dystans: 42.195, startujących: 506, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5503:41:58158 (506)8 (35)
2Treć LeonM-5003:44:41169 (506)28 (63)
3Jażdżewski SewerynM-2003:45:50175 (506)24 (77)

2008-08-15 Gdańsk - edycja: XIV, dystans: 42.195, startujących: 344, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Treć LeonM-4003:33:31110 (344)38 (98)
2Treć PawełM-2003:48:42166 (344)16 (38)
3Fila AntoniM-5004:09:08239 (344)53 (80)

2007-08-15 Gdańsk - edycja: XIII, dystans: 42.195, startujących: 293, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2004:33:01207 (293)26 (37)

2006-08-15 Gdańsk - edycja: XII, dystans: 42.195, startujących: 260, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5003:48:56101 (260)22 (60)

2005-08-15 Gdańsk - edycja: XI, dystans: 42.195, startujących: 326, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rosiak HieronimM-5003:27:3466 (326)10 (75)